Welcome Anonymous !

Teraz jest środa, 12 gru 2018, 00:39
Pathway:  Strona główna forum Inne Różne

Internetowe sklepy płytowe

Re:

Postprzez maxaudio poniedziałek, 29 maja 2006, 07:34

hit napisał(a):Czyli masz bardzo dobrą opinie o Moreno.pl ,tym bardziej wiec jestem ciekaw jak się spiszą z moim zamówieniem :D

Jak pisałem wcześniej w czwartek wysłali i w sobotę dostałem.
Mareno, ma dobrą notę u mnie. Najtańszy i najszybszy.
maxaudio
Dyskutant
Dyskutant

Re:

Postprzez hit środa, 31 maja 2006, 15:28

Normalnie nie moge, 26.05. zamówiłem płyty w Mareno.pl,dzisiaj 31.05. płytki już kręcą się w moim odtwarzaczu.Do tego były bardzo starannie opakowane i nic nie płaciłem za wysyłke.PROFESJONALIŚCI.
Szkoda jednak że tak mała jest oferta polskich dystrybutorów,bo zrobie jeszcze jeden zakup w Mareno.pl i niestety nie mam już co kupować.A chciałbym więcej i wiecej ... Niestety po to wiecej muszę pukać do amerykańskich czy niemieckich sklepów.
Podkreślam raz jeszcze, jeżeli chcecie kupić bezstresowo polecam Mareno.pl,a internetowy stragan muzyczny Stereo.pl niech odejdzie w zapomnienie.
2.0: Pioneer N-50, Philips DVD 963SA, ONIX DAC 25-A, Kuzma Stabi, Sonneteer's Sedley, AVM Competition, B&W CDM1NT, Bi-w. Klotz LSCF440, Supra Dual™ Cable 5.1i Kino: Onkyo TX-NR646, Oppo 103EU, KEF PSW1000.2, 5x Canton Plus S, Epson TW6600
hit
Ekspert
Ekspert

Re:

Postprzez dejf czwartek, 8 cze 2006, 08:26

Witajcie!!
Aby zakończyć temat sklepu Mono.pl bo kontakt jest tylko z mojej strony, jest to totalna klapa. Kasy nie odzyzkam to pewne. Aby rozpocząć procedure odzysku masę kasy trzeba doinwestować, pod warunkiem istnienia firmy.I tak chyba przekonam się do zagranicznych sklepów , żeby w taki sposób traktowac klientów!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: , ale to możliwe jest tylko w tym pięknym kraju.

Ku przestwodze nie polecam !!!!!!

Pozdrawiam Dejf
dejf
Dyskutant
Dyskutant

Re:

Postprzez maxaudio czwartek, 8 cze 2006, 09:12

>>> Dejf, walcz do końca. Nie daruj im nawet zety.
Jak ja zrezygnowałem z zamówienia, to temat mi trochę "zaśmierdzał".
Anulowali moje w ten sposób, że wykasowali wszystko. Poprostu nie było śladu po tym zamówieniu. Były jedynie te poprzednie, zrealizowane.
A powinni zlecenie zostawić z małą notą "anulowane".
Na szczęście zdążyłem w porę zareagować. Zwrócili pieniążki ale niestety bez 100% rekompensaty, którą zarządałem. Przód im w tył. :wink:
maxaudio
Dyskutant
Dyskutant

Re:

Postprzez wolf czwartek, 8 cze 2006, 12:43

No cóż ja zrobiłem pierwsze zamówienie na japońskim i francuskim AMAZONIE ale ceny mają po zbóju :-(
podr
głośniki 5xJBLES30+subJBLES150 zasilane przez ONKYOTX-NR807, sygnał podaje SONYBDPS373, kino zdemontowane i czeka...
wolf
Audiophilus Aureus
Audiophilus Aureus

Re:

Postprzez dejf czwartek, 8 cze 2006, 13:14

... dostali odemnie polecony list z nakazem zapłaty do piątku i zobaczę czy nastąpi zwrot z adnotacją odbiorca nieznany.Bo jeżeli tak to pozamiatane.Jeżeli nie, to można by rozpocząć cały proces. Też nie należe do osób które odpuszczają bo to po prostu jest nic innego jak kradzież i nie wywiązanie się z zawartej umowy.Przewaga jest taka, że oni są w Warszawie a ja na śląsku, więc nie wpadne do nich z wizytą bynajmniej nie przyjacielską.Denerwuje mnie to bardzo, bo tak pewnie by już się za tę kasę krącił jakiś inny nośnik a tak KICHA !!!!!!!!AH kończymy ten temt ale nie wątek, trzeba założyć wątek SKLEPY INTERNETOWE - dziwne inaczej!!!!!

Pozdrawiam Dejf
dejf
Dyskutant
Dyskutant

Re:

Postprzez hit poniedziałek, 12 cze 2006, 00:10

Z doświadczenia wiem że jeżeli zrobisz sprawe to oni zmuszeni będą pofatygować się do Ciebie na Śląsk.Oczywiście w tym wypadku nikt się nizjawi, a ty wygrasz proces bo sprawa jest jasna.Jeżeli w pozwie powołasz się na brak reakcji na swój list polecony,to z dużym prawdopodobieństwem sędzia karze naliczyć karne odsetki właśnie od daty nadania listu.
2.0: Pioneer N-50, Philips DVD 963SA, ONIX DAC 25-A, Kuzma Stabi, Sonneteer's Sedley, AVM Competition, B&W CDM1NT, Bi-w. Klotz LSCF440, Supra Dual™ Cable 5.1i Kino: Onkyo TX-NR646, Oppo 103EU, KEF PSW1000.2, 5x Canton Plus S, Epson TW6600
hit
Ekspert
Ekspert

Re:

Postprzez dejf poniedziałek, 12 cze 2006, 11:56

... jest poniedziałek a termin minął w piątek nie ma odezwu!!!!!!!!!

Ps. I sprawa się rypła, wygrana w sądzie jak najbardziej ale uzyskanie kasy wręcz nie możliwe, i tak to jest w tym naszym kraju.
dejf
Dyskutant
Dyskutant

Re:

Postprzez dejf czwartek, 6 lip 2006, 07:36

VICTORY VICTORY VICTORY !!!!!
Kasa wpłynęła, po wielu interwencjach.UFFFFFFFF
dejf
Dyskutant
Dyskutant

Re:

Postprzez maxaudio czwartek, 6 lip 2006, 08:29

dejf napisał(a):VICTORY VICTORY VICTORY !!!!!
Kasa wpłynęła, po wielu interwencjach.UFFFFFFFF

Gratulacje. Wywalczyłeś swoje.
Powiem tak, wszystkie sklepy internetowe w Polsce wykazują ten sam poziom, niski poziom. Ostatnio zachwalany przeze mnie Mareno, też się nie spisał. Czekam już 4 tygodnie na 3 pozycje i nic. Moją kasą obracają, może nawet bardzo chcą zrealizować zamówienie, ale dystrybutor jak wiadomo wszystkim wiąże ręce.
Oprócz tego w Mareno zgłosiłem chęć nabycia pewnej pozycji, z którą nie ma problemu w Polsce (nowość), aby dodali do swojej bazy danych. Odpowiedź była błyskawiczna - "przekażemy osobie zajmującą się aktualizacją bazy danych". Nic. Po 2 moich monitach, zrezygnowałem. Kupiłem to sobie w sklepie.
Postanowiłem, że raczej w necie będę kupował zagranicą. Szybko i pewnie. Na dodatek mam satysfakcję że wydanie jest inne niż dostępne u nas. Niepoobklejane chamsko hologramami, naklejkami z reklamami gazet, itp. :wink:
maxaudio
Dyskutant
Dyskutant

Re:

Postprzez wolf czwartek, 6 lip 2006, 09:19

maxaudio napisał(a):Postanowiłem, że raczej w necie będę kupował zagranicą. Szybko i pewnie.

Przykre ale niestety prawdziwe :-( 90% moich płyt jest kupionych za granicą. Obsługa perfekt, dostawy szybkie, ceny niższe...
pozdr
głośniki 5xJBLES30+subJBLES150 zasilane przez ONKYOTX-NR807, sygnał podaje SONYBDPS373, kino zdemontowane i czeka...
wolf
Audiophilus Aureus
Audiophilus Aureus

Re:

Postprzez hit czwartek, 6 lip 2006, 16:34

Gdyby jeszcze celnicy zaprzestali brać swoją dole to byłoby pięknie.Moge przeżyć cło 3,5% ,ale 22% vatu doliczanego do przesyłki to draństwo.Nie ma tutaj reguły celnik może oclić każdą przesyłke niezależnie od jej wartości.Ponieważ uproszczona procedura "dopuszczenia do obrotu" zależy tylko od jego kaprysu,a nie od kwoty zakupu.Poczta też doliczy pare złotych za swoje wątpliwe usługi i już zakup przestaje być taki atrakcyjny.
hit
Ekspert
Ekspert

Re:

Postprzez wolf czwartek, 6 lip 2006, 17:35

hit napisał(a):Gdyby jeszcze celnicy

Zależy skąd...
JPC nigdy się mi nie zdarzyło bez względu na ilosć
CD Universe i acousticsounds byleby nie przekraczać 50 euro i poczta zwykła. Żadnych kurierów.
A na Amazonie trzeba do ceny ze strony prawie drugie tyle dorzucić na opłaty, podatki :evil:
pozdr
wolf
Audiophilus Aureus
Audiophilus Aureus

Re:

Postprzez hit czwartek, 6 lip 2006, 17:53

JPC to sklep niemiecki,a w UE możemy kupić jednorazowo nawet tone płyt i nikt nie ma prawa nam naliczyć żadnych opłat.Sklepy amerykańskie to co innego.Jak napisałem zupełnie nieliczy się kwota,wszystko zależy od szczęścia.
Każdemu z nas przysługuje zwolnienie z cła i vatu to fakt, jeżeli przesyłka jest niezadroga ,ale tylko okazjonalnie!!! Naprawde niezależy to od kwoty.Jeżeli dużo kupujesz to trzeba się liczyć z dopłatami celnymi.Zdażyło mi się już płacić cło i vat od przesyłek o wartości 17 $ !!!
hit
Ekspert
Ekspert

Re:

Postprzez piotrus czwartek, 31 sie 2006, 17:26

Może ktoś sie orientuje czy nie dało by się zamawiać płyt w USA np.w CD Uniwerse i wysyłać ich jako "gift" na siebie.Szlag mnie właśnie trafił bo dostałem płyty i miałem pecha.Ja rozumiem niech se nawet naliczą te swoje opłaty celne ale od kwoty zakupu,a nie tak że zapłaciłem VAT od kosztów wysyłki.No i opłaty pocztowe,że łaskawie dostarczyli mi paragonik z niespodzianką.Draństwo.Przy okazji nie polecam INCUBUSa-"A crow left murder..."na SACD.Myślałem że to pewniak ale to najgorzej brzmiąca płyta sacd jaką posiadam.Miks zrobiony na siłę.Może dlatego niedostępna w Europie.A może to przez to że jestem zły za te opłaty :evil:
piotrus
Komentator
Komentator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różne