Welcome Anonymous !

Teraz jest poniedziałek, 19 lis 2018, 05:17
Pathway:  Strona główna forum Inne Różne

Gratulacje!

Gratulacje!

Postprzez admin poniedziałek, 14 lip 2008, 22:57

Wolf!

Gratulacje!!!
Oficjalnie zostałeś Audiophilus Aureus pisząc
ten oto post Wysłany: 10 Lip 2008 09:51
Dla porządku przypomnę, że pierwszy post (Wysłany: 20 Kwi 2005 10:54) napisany przez Ciebie, to jednocześnie drugi post na forum. Czyli tak na prawdę od Ciebię się wszystko zaczęło :)
Bardzo Ci jestem wdzięczny za wytrwałość i wierność tej stronie.
Dziękuję Tobie oraz Wszystkim, ktorzy zainwestowali swój własny czas w ten projekt. (to teraz taka modna nazwa :wink: )
Serdecznie Was Wszystkich pozdrawiam!!!

Tak oto przedstawia się cały ranking
Przechodzień 1
Bywalec 25
Słuchacz 50
Poszukiwacz 100
Dyskutant 200
Komentator 400
Recenzent 800
Pisarz 1600
Ekspert 2400
Audiophilus Aureus 3200
Pozdrawiam.
admin
admin
Site Admin

Postprzez wolf poniedziałek, 14 lip 2008, 23:05

WOW :D Dzięki serdeczne. Ale ten "projekt" przyniósł mi wiele fajnych płytek tak więc muszę podziękować Tobie za stworzenie tej strony. Liczę na to że będzie trwała dłuuuuuuugo.

P.S.
Hmmm co to znaczy Aureus :oops: :?:

P.S.II
hmmm jako Audiophilus Aureus zapytam się:
lista wróci?
głośniki 5xJBLES30+subJBLES150 zasilane przez ONKYOTX-NR807, sygnał podaje SONYBDPS373, kino zdemontowane i czeka...
wolf
Audiophilus Aureus
Audiophilus Aureus

Postprzez admin poniedziałek, 14 lip 2008, 23:26

Wiedziałem...
Szczerze? Chcialbym żeby wróciła, nawet rozszerzona o blu-ray i hd-dvd, jednak czas jest nieubłagany. Nawiasem mówiąc zawsze się zastanawiam, co stało się z Pablitosem.... Czy też tak pochłaniają go inne rzeczy, czy może jest jakaś inna przyczyna.
Wracając do listy, ten skrypt, który kupiłem, niestety nie bardzo się nadaje. Cały czas od czsu do czasu rozglądam się po sieci, była koncepcja bloga, ale odciągneła by nieco treści od forum i mógłby zrobić się lekki bałagan. Nie chce nic obiecywać. Mam listę w pamięci.

aureus z łaciny złoty, audiophilus już nie z łaciny, może znaczyć audiofil :wink:
Pozdrawiam.
admin
admin
Site Admin

Postprzez wolf poniedziałek, 14 lip 2008, 23:28

admin napisał(a):czy może jest jakaś inna przyczyna

Wybudował piękny dom w pięknym miejscu ale nie ma tam sieci :-( A ponieważ wybudował piękny dom to nie ma czasu w pracy przeglądać forum :-(
głośniki 5xJBLES30+subJBLES150 zasilane przez ONKYOTX-NR807, sygnał podaje SONYBDPS373, kino zdemontowane i czeka...
wolf
Audiophilus Aureus
Audiophilus Aureus

Postprzez admin poniedziałek, 14 lip 2008, 23:48

No właśnie.
Ja pochłoniety nieco innymi rzeczami, musialem odłożyć wielokanałową przygodę na później. Może jako administrator strony min. o SACD, nie powinienem tego pisać, że obecnie mój system to stereo. Nadal jednak będę uważał, że SACD to najlepsza rzecz jaka mogła się przydarzyć muzyce. Z dobrodziejstwa tego zapisu korzystają niestety głównie, a może stety, melomani. Może to właśnie tacy jak oni, czy Wy jesteście w stanie docenić ten format. Reszta w pogoni za... pakuje do odtwarzaczy CD lub mp3 i już, bałamucąc resztę, że nic lepszego nie istnieje.
Jednak można coś tam jeszcze dostrzec na horyzoncie, mam na myśli blu-ray, który ostatecznie zwyciężył i staje sie coraz bardziej popularny. Dlatego i tu na forum trzeba będzie (patrząc na liczbę postów) go nieco wyeksponować. Co myślisz?
Pozdrawiam.
admin
admin
Site Admin

Postprzez ubique0 wtorek, 15 lip 2008, 08:11

admin napisał(a): [...] blu-ray, który ostatecznie zwyciężył i staje sie coraz bardziej popularny. Dlatego i tu na forum trzeba będzie (patrząc na liczbę postów) go nieco wyeksponować. Co myślisz?

Nie wiem czy to może pomóc ale kto wie, może jak dystrybutorzy zobaczą na forach, że zainteresowanie BD jest, szybciej trochę zaczną wchodzić na nasz rynek z tym produktem. (znajomy coś wspomina o wprowadzeniu BD do wypożyczalni... jak na moje miasto to dość szybko.. dobry znak)

...ale co przede wszystkim chciałem... wolf... tzn. Audiophilus Aureus :) .. gratulacje ozłocenia... Audiophilus... brzmi audiofilsko zdrowo :)

p.s. płytyki niedługo odeślę.. jakoś ciężko mi się z nimi rozstać :) "Mondo Head" zamówiłem sobie z acousticsounds.com ...teraz czekam kiedy do mnie przyjedzie.
[size=50]ARCAM AVR360|Cambridge Audio Azur 640P|Denon DVD-1940|Technics SB-TF50 + Technics SB-TC50 + Technics SB-TS50 + Technics SB-TW50|Unitra GS467 Bernard|Yamaha CDX396|Mitsubishi HC1100|Projecta High Contrast[/size]
ubique0
Komentator
Komentator

Postprzez wolf wtorek, 15 lip 2008, 09:18

admin napisał(a):Dlatego i tu na forum trzeba będzie (patrząc na liczbę postów) go nieco wyeksponować. Co myślisz?

ubique0 napisał(a):że zainteresowanie BD jest

Myślę że dorzuć po prostu zakładkę BR I zobaczymy co z tego wyjdzie

p.s. płytyki niedługo odeślę.. jakoś ciężko mi się z nimi rozstać

Rozumiem że wpadłeś w sidła mch ;-)
wolf
Audiophilus Aureus
Audiophilus Aureus

Postprzez ubique0 wtorek, 15 lip 2008, 11:41

wolf napisał(a):Rozumiem że wpadłeś w sidła mch ;-)

Wpadłem jeszcze nie w pełni świadom tego co mnie czeka... teraz już oświecony zadamawiam się na dobre w tych sidłach :)
Szkoda tylko, że mało jest pozycji na SACD i DVD-A, które mnie interesują, ale mam nadzieję, że rozwój videofilskiego blu-ray może ożywi też trochę audifilskie formaty... poza tym jest jeszcze całkiem sporo pozycji na SACD których nie znam i mam nadzieję, że wśród nich coś dla siebie wyszukam.
[size=50]ARCAM AVR360|Cambridge Audio Azur 640P|Denon DVD-1940|Technics SB-TF50 + Technics SB-TC50 + Technics SB-TS50 + Technics SB-TW50|Unitra GS467 Bernard|Yamaha CDX396|Mitsubishi HC1100|Projecta High Contrast[/size]
ubique0
Komentator
Komentator

Re: Gratulacje!

Postprzez Marcello wtorek, 15 lip 2008, 12:10

admin napisał(a):Wolf!

Gratulacje!!!
Oficjalnie zostałeś Audiophilus Aureus

Gratulacje :!:
Marcello
Dyskutant
Dyskutant