Welcome Anonymous !

Teraz jest sobota, 21 paź 2017, 12:30
Pathway:  Strona główna forum Stereo Dźwięk stereo ogólnie

Płyty LP, czyli winyle godne polecenia,ostatnio przesłuchane

Re: Płyty LP, czyli winyle godne polecenia,ostatnio przesłuchane

Postprzez Przemek niedziela, 29 maja 2016, 21:22

Z ostatnio przesłuchanych AnVision "Astralphase",teraz także na vinylu,posiadany egzemplarz: Empire 18 Lp 001:)http://www.anvision.net/store
Jungson AV 1000C,Oppo BDP-95 ,front Sounddeco F3+,tył Jungson BD1N,central MB Quart Vera 1C ,Technics SL-7 +EPC-P540+Jico SAS,phono Yaqin MS-12B,Bada LB-5600,Epson EH TW-6600+Carl's ALR DIY Screen,Kable Choseal i Klotz.
Przemek
Komentator
Komentator

Postprzez Przemek czwartek, 13 paź 2016, 13:13

Kilkanaście dni temu ukazała się najnowsza płyta Opeth "Sorceress". Płyta jest dostępna w wielu różnych wydaniach,do mnie trafił luxusowy box zawierający 2 płyty CD w digipaku,2 płyty LP ,oraz płytę DVD reklamowana jako DVD -A ,jednak jest to zwykła płyta DVD-V i tylko z dźwiękiem DD 5.1... w dodatku z tego co czytałem mix mch. jest mierny sam jeszcze nie miałem okazji sprawdzenia tego.Na razie przesłuchałem sobie płyt CD oraz LP.
Muzycznie nowy Opeth wypada bardzo dobrze,płyta "Sorceress" jest moim zdaniem najlepszą od czasów "Watershed",poprzednie płyty "Pale Communion" i "Heritage" nie do końca mi leżały natomiast tej słucham z ogromną przyjemnością.Szczególnie wersja na winylu mi się podoba oferują bogatsze i pełniejsze brzmienie w stosunku do CD.
Szkoda tylko,że wytwórnia dała ciała odnośnie płyty DVD i miksu wielokanałowego.Kupując właśnie tą wersję płyty liczyłem na pełnoprawną płytę DVD Audio z mixem 5.1 wykonanym przez kogoś kto się na tej robocie zna,a tu takie rozczarowanie.
Jungson AV 1000C,Oppo BDP-95 ,front Sounddeco F3+,tył Jungson BD1N,central MB Quart Vera 1C ,Technics SL-7 +EPC-P540+Jico SAS,phono Yaqin MS-12B,Bada LB-5600,Epson EH TW-6600+Carl's ALR DIY Screen,Kable Choseal i Klotz.
Przemek
Komentator
Komentator

Postprzez Przemek sobota, 24 gru 2016, 15:55

Wreszcie po latach ukazała się wersja winylowa kultowego koncertu Depeche Mode "101".Album wydano na podwójnym winylu z okładką typu gatefold i książeczka ze zdjęciami.Jakość tłoczenia i poligrafii ,to mistrzostwo świata.Brzmienie fantastyczne,pełne gładkie i dynamiczne,balans tonalny doskonały.Słyszałem wiele wersji tego koncertu na różnych nośnikach MC,CD,DVD,SACD a teraz na LP i właśnie ta winylowa wersja jest moim zdaniem najlepsza, najbardziej udana.Gorąco polecam.
Przemek
Komentator
Komentator

Poprzednia strona

Powrót do Dźwięk stereo ogólnie