Welcome Anonymous !

Teraz jest poniedziałek, 17 cze 2019, 04:54
Pathway:  Strona główna forum Multichannel DTS

Upiór w Operze

Upiór w Operze

Postprzez wolf środa, 27 lip 2005, 09:51

Cóż panowie wczoraj obejrzałem film. Dwa razy obejrzałem :-)
Upiór w Operze. A obejrzałem dwukrotnie ze względu na ścieżkę dźwiękową.

1. Muzyka jest niesamowita, baaardzo mi się spodobała, ciężko mi ją do czegokolwiek przyrównać, to nie jest mój preferowany gatunek muzyczny. Ale gdybym miał oceniać to na pewno wykonawcy kawał serca w to co zaśpiewali, włożyli.
2. Jakość, techniczna jakość DTS ES na najwyższym poziomie. Wymagany dobry głośnik centralny, a fragment dialogu na cmentarzu pokazuje dlaczego warto mieć dobre głośniki tylne ;-) W partiach chóru mozna palcami pokazywać poszczegolnych śpiewaków, a "power" jaki ma orkiestra symfoniczna jest nieziemski
3. Zamówiłem już płytkę z soundtrackiem
pozdr
P.S.
Miałem dylemat w którym dziale umieścić ale ponieważ liczy się na tej płycie muzyka to dałem tutaj :-)
głośniki 5xJBLES30+subJBLES150 zasilane przez ONKYOTX-NR807, sygnał podaje SONYBDPS373, kino zdemontowane i czeka...
wolf
Audiophilus Aureus
Audiophilus Aureus

Upiór w Operze

Postprzez wolf czwartek, 2 lut 2006, 12:18

Załączniki
The Phantom.jpg
The Phantom.jpg (27.05 KiB) Przeglądane 4772 razy
głośniki 5xJBLES30+subJBLES150 zasilane przez ONKYOTX-NR807, sygnał podaje SONYBDPS373, kino zdemontowane i czeka...
wolf
Audiophilus Aureus
Audiophilus Aureus

Powrót do DTS